Вітаємо на сайті виробника кави!

Ми продаємо натуральну каву в Києві та Україні!

Кава

Кава, якою ви насолоджуєтеся кожен день, проходить великий шлях до вашої чашці. Давайте пройдемося по наших видах кави. Розповімо про всі етапи виробництва кави в деталях.

Coffee365

Кава

Найкраща кава від виробника. Широкий вибір та висока якість кави.

$ 3.15

Кава в зернах

Найкраща кава в зернах від виробника. Широкий вибір та висока якість кави.

$ 2.75

Мелена кава

Найкраща меленв кава від виробника. Широкий вибір та висока якість кави.

Кава

Кава зранку

Мільйони людей

починають своєї день саме з чашечки ароматної еспресо або американо. Хтось п’є його з молоком або вершками, інші вважають за краще з цукром, лимоном і навіть з сіллю. Вже багато людей не уявляють свого дня без смачної кави.

Купити каву

Найкраща кава для вас

Ми робимо каву найвищого сорту: отримуємо зелені зерна з невеликих високогірних плантацій Бразилії, Індії, Колумбії та інших країн. Декілька разів в тиждень включаємо ростери і смажимо каву. Потім фасуємо її і доставляємо покупцям, в офіси, бари, ресторани і магазини. Наше завдання – робити смачну каву, доступний всім.

Інтернет-магазин свіжої кави

 Розповідаємо про всіх етапах виробництва кави в деталях.

Ідеальна кава Coffee365, щоб насолоджуватися нею

Ми створили Coffee365, коли зрозуміли, що більше не можемо пити каву, який продається на масовому ринку. Зазвичай таку каву пересмажують, довго зберігається і тому практично вона вся на один смак. Для цього виробництва береться кілька тонн кави, його сильно обсмажують і через кілька десятків місяців вона з’являється на прилавках магазинів.

Ми робимо по-іншому.

Поставки кави. Наші постачальники привозять зелену каву з невеликих високогірних плантацій. Ми замовляємо партію на пробу, дегустуючи і, якщо вважаємо її найкращою, – він з’являється на нашій вітрині.

Обсмажування кави. Смажимо кави два рази в тиждень невеликими партіями – рівно стільки, щоб відразу доставити покупцям кави.

Ступеня обсмаження кави. Практикуємо тільки світлу і середню ступінь обсмаження. Ми вважаємо, що такий підхід дозволяє розкрити смак і аромат кави. Для кожного сорту ступінь обсмаження підбирається індивідуально: шляхом проб і помилок знаходимо відповідне поєднання тривалості та інтенсивності.

Устаткування для обсмажування. Використовуємо високоякісне німецьке обладнання Probat. Вони дозволяють точно регулювати температуру і швидко змінювати її під час обсмажування.

Доставка кави. Жителям Києва кур’єр привезе каву на після оплати замовлення. В інші регіони нашу каву возять служби доставки: вони отримують його практично відразу з ростера, а шлях від Києва зазвичай займає пару днів.

Coffee
365

Кава найкращої якості

Кава – це не тільки один з найбільш бадьорящих, ароматних напоїв, який вже давно увійшов в повсякденний побут, а і назва роду вічнозелених рослин, з плодів яких його отримують.

Адреса

Ви можете знайти представника в своєму місті

Адреса

Київ,
Ужгород,

Кошик
Прокрутити вгору