Про нас

купити каву

Ми - ваш улюблений магазин.

Coffee365 Це сімейний бренд кави. Так як ми самі не можемо ні дня без кави, у нас виникла ідея створити наш власний бренд. Ми є виробником кави, яку купляють по цілій Україні. Кава створена з любов’ю. Ми створили Coffee365 вкладаючи в нього частинку своєї душі для кожного покупця.
Наша цінність в тому що ми працюємо тільки на якість та світлої обсмажуванні, це означає що ми не вбиваемо аромати надмірним обсмажуванням. Кава – це ягода, і ця чудо-ягода в обжаренном вигляді містить близько 1000 хімічних компонентів, які створюють тисячі ароматів! При світлі обсмажуванні ці аромати зберігаються в Вашій чашці.

Ми почали обжарку кавових зерен новим повітряним методом

IMG_5183 3

Наша кава

4800 +
Проданих кав
+
Постійних клієнтів
+
Різних смаків кави
5/5
Знайшли сайт виробника кави Coffee365 випадково. Думали, ще один посередник. Насправді, це сімейний кавовий бізнес, яким займаються дуже привітні і гарні люди. Замовили "Кава в зернах Coffee365" та "Кава мелена Coffee365" по 250 грам для проби. Якість приємно здивувала. Все зроблено на дуже високому рівні. Зараз замовляємо постійно в них каву. Рекомендую!!!
Галина
купити каву

Сертифікована продукція

Весь товар має найкращу якість та відповідні сертифікати якості.

Стабільно висока якість кави навіть у найдешевших продуктів асортименту

Ми досліджували якість кави обсмаженої двома різними способами: Контактним “традиційним” і безконтактним. Будь-який, навіть самий незначний дефект може сильно позначитися на смаку і чистоті напою. Саме тому, ми зважилися на обжарку новим способом, який дозволяє уникнути прямого контакту з перегрітими металами і нерівномірності в обсмажуванні.

Кошик
Прокрутити вгору